Muhasebeci https://www.malimusavirx.net/2014/10/Samsung-Galaxy-Alpha.html

Uzun zamandir aradigim tasarim Samsung Galaxy Alfa

Uzun zamandır aradığım tasarıma sahip Samsung Galaxy Alpha
Samsung Galaxy Alfa

Hala eski tip telefonlardan kullanmaktayım, hemen hemen bir yıldır telefon almak istemekteyim. Bugün öylesine internet sitelerinde bakarken Samsung Galaxy Alpha ile karşılaştım. Açıkçası gerçekten tasarımı tam aradığım tasarımdı. Ancak, özellikler kısmını bence hüsran, özellikle pil ömrü açısından. Teknolojiyi takip eden biri - özellikle akıllı telefonlarla ilgili - olarak pek beğenmedim. 

 Tabi bu konu ile ilgilenen profesyonel insanlar farklı yorumlar yapabilirler, işin kullanıcı kısmından biri olarak bu güzel  tasarımın içinin de dolu olması gerekli. 

Ben nelere dikkat ettim dersem; hemen pil gücüne baktım; 1860 mAh elinizin altından hiç bir zaman şarj cihazını ayırmamanız demek, ben akşamları şarja takıyorum zaten diyenler için Samsung Galaxy Alpha gün içinde de sarj ve akşamları da kesinlikle şarj etmek demek. Bir telefonu günde asgari 2 defa şarja takmak bence mesele. 

Samsung Galaxy Alpha Gold

Farklı renk seçeneklerine sahip Samsung Galaxy Alpha dediğim gibi bu tasarımdan hoşlanan kullanıcılar açısından gerçekten çok hoş bir telefon ama içeriğine önem verenler ve telefonu etkin kullananlar için pek önerilecek bir telefon değil. 

 

Ama görüntü benim için herşeyden önemli diyenler kaçırmasın.

 

Bu arada bilinen fiyatı konusuna gelecek olursak pekçok alışveriş sitesinde 1.899,00 TL fiyatla satılmaktadır.  


Ufak bir not Samsung Galaxy Alpha modelide kendi içinde üçe ayrılmakta, daha fazla bilgi için internette araştırabilirsiniz. 
 

 

Lutfen paylasin

_
Posted by: _
Reactions:
0 Comments

Please read our Comment Policy before commenting. ??

Yorumlarınızla Katkıda Bulunun

Notification