Muhasebeci https://www.malimusavirx.net/2013/03/luca-mali-musavirler-icin-bicilmis.html

Luca mali musavirler için biçilmiş kaftan

Luca mali müşavirler için gayet güzel kullanımı rahat verimli çalışmasını sağlayacak mali müşavirlerin zaman tasarrufu sağlayan güzel bir program. Beyanname programıyla direk bağlantısı ve gerekli tüm mali tabloları güzel düzenli çıkarması bence baya başarılı, en güzel avantajı ve dejavantajı bir arada, oda internete bağımlı olması. Bu yönü hem avantaj hem de dejavantajı şöyle ki; internete bağımlısınız, aynı zaman da avantaj olarak da internet olan her yerden akıllı telefonunuzla dahi rahat rahat girip işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz.  Ama internet olmadığında eliniz kolunuz bağlı kalıyor. Anımsarsanız 2012 nisan da düzenlenen internet saldırısında en fazla muhasebeciler mahrum kalmıştı. Beyannamesini veremeyen yüzlerce hatta binlerce muhasebeci olmuştu. Yani internete mahkumsunuz. Bunun yanında yedek alma derdiniz de kalmıyor. Luca sizin yerinizi yedekliyor tüm verilerinizi.

         Bodrolama işlemlerinde açıkçası diğer muhasebe programlarıyla çalışma şansım fazla olmadı ama Luca da mükemmel bir personel modülü bulunmakta, en büyük eksiliği bodrolamada ücret tahakkuku yaparken personel ücretlerini tek bir torba hesaba atması.


        Ayrıca tüm modülleri tek tek anlatan videolarıyla ve çağrı merkeziyle diğer muhasebe programlarından daha verimli geri dönüş ve bilgilendirmeler mevcut.

Bu arada bir diğer önerebileceğim program Mikro programı, gayet başarılı, sadece ve kullanımı öğrenimi kolay verimli bir program.


Bu arada ismini vermek istemem ama diğer bahsi çok geçen muhasebe programının dos versiyonu gayet başarılıydı, lakin şimdilerde çıkan güncel versiyonları tek kelimeyle berbat, ağır, hantal, gereksiz bir sürü programcıklarla iyice hantallaşmı ve çok pahalı.


Lutfen paylasin

_
Posted by: _
Reactions:
2 Comments

Please read our Comment Policy before commenting. ??

  1. Sanırım henüz Zirve Müşavir SQL ile tanışmamışsınız.

    YanıtlaSil
  2. Kullanıyorsanız deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

    YanıtlaSil

Yorumlarınızla Katkıda Bulunun

Notification